slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 69,62 m2, lokalizacją na VIII piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 315 zł/m2. Budynek z 1980 roku o 11 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 370 tys. zł i przemyślanym rozkładem 4 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od przekroczenia progu swoim estetycznie i elegancko zaaranżowanym wnętrzem:
– pokój dzienny;
– aneks kuchenny;
– 3 sypialnie;
– łazienka;
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert fenomenalną lokalizacją na terenie cichego i spokojnego osiedla. W zasięgu wzroku sklepy, przychodnie zdrowia, kwiaciarnie, szpital, markety, dyskonty znanych sieci. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależną piwnicą + schowkiem do użytkowania. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny i bezpieczeństwo korzystnej transakcji. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzę i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (073-60)

Kontakt:
e-mail: b.kucharczyk@wgn.pl