slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 365 670 zł i powierzchnia 43,02 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany zostanie do użytku w 2024 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8,5 tys. zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Dodatkowo przyszły właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty podatku PCC (podatek VAT w cenie lokalu).  Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi doskonałą propozycję zakupu inwestycyjnego z myślą o lukratywnym wynajmie. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno opcję zakupu miejsca postojowego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje fantastycznie zaaranżowanym wnętrzem o następującym układzie: balkon + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim lokatorom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wygód i prestiżu. Przyszli właściciele i ich rodziny mają tu zapewnione poczucie najwyższego bezpieczeństwa oraz komfortu (system monitoringu + kamery części wspólnych + instalacja domofonowa).

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją rewelacyjną lokalizacją na terenie nowego osiedla zaprojektowanego w taki sposób, aby w pełni zaspokoić wszelkie oczekiwania lokatorów, zarówno tych dorosłych jak i dzieci. Rodziny z małymi dziećmi docenią miejsce dla wózków dziecięcych i plac zabaw. Wielbiciele rowerów docenią pełną infrastrukturę rowerową. Na osoby posiadające samochód czekają bezpieczne miejsca parkingowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym, kreatywnym klientom poszukującym „work-life balance” i ceniącym jakość oraz wygodę na wzór skandynawskiego stylu życia. Luksusowy apartament na sprzedaż całkowicie nowy i pachnący jeszcze świeżością. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 25- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9859)

Kontakt:
e-mail: m.switala@wgn.pl