slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 260 tys. zł i powierzchnia 50,92 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ–południe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1970 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 106 zł/m2.

Luksusowy apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale komercyjnym (dochodowy wynajem / odsprzedaż ze znacznym zyskiem / bezpieczna lokata kapitału). Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla majętnej rodziny, która chce mieszkać na światowym poziomie w otoczeniu luksusu i komfortu. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów jest domofon i spokojne sąsiedztwo. Dla rodzin posiadających samochód przygotowano parking.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca rewelacyjną lokalizacją na terenie bezpiecznego, spokojnego i cichego osiedla. Nieopodal lodowisko, siłownie, gabinety lekarskie, cukiernie, apteki, drogerie, place zabaw, punkty usługowe, sklepy, szkoły, żłobki, przedszkola. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa również przepięknie urządzonym w nowoczesnym stylu wnętrzem: łazienka + przedpokój + sypialnia + kuchnia + pokój dzienny. Niniejsza prezentacja nie jest ofertą handlową w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. WGN zapewnia pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup tego ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (073-44)

Kontakt:
e-mail: b.kucharczyk@wgn.pl