slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 36,7 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północny wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 856 zł/m2. Kamienica o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 325 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z widocznym na zdjęciach umeblowaniem/wyposażeniem (w cenie). Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia mieszkańcom nie tylko najwyższy poziom komfortu i wygody (ogrzewanie podłogowe), ale i bezpieczeństwa (domofon). Zmotoryzowanych ucieszą z pewnością liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe. Luksusowy apartament do sprzedaży oczarowuje rewelacyjną lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa przepięknie odremontowanym wnętrzem, kiedy to m.in. położono na podłogach kafelki imitujące drewno, na ścianach gładzie, a także wymienione wszystkie instalacje. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem: łazienka z wc + przedpokój + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament do sprzedaży adresowany do zamożnych singli, majętnych rodzin oraz biznesmenów/inwestorów z grubym portfelem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Cena nie zawiera usług pośrednika i notariusza. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Każdy klient, który skorzysta z bezpłatnego pośrednictwa finansowego naszego Doradcy z Notus Finanse i zaciągnie kredyt hipoteczny powyżej 150 tysięcy zł, może otrzymać darmowo: niezbędną wycenę nieruchomości do kredytu
lub
– roczne, obowiązkowe ubezpieczenie nieruchomości.
Zaoszczędź od kilkuset do kilku tysięcy zł na wstępie. Tylko w naszym biurze. Promocja dla kredytobiorców.
Jeśli zostaniesz nowym właścicielem tego luksusowego apartamentu, to otrzymasz pakiet upominkowy od WGN Nieruchomości oraz Leroy Merlin, a w nim m.in. 10% rabatu przez cały dzień na zakupy w marketach Leroy Merlin.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-168)

Kontakt:
e-mail: k.czempa@wgn.pl