slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 66 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 455 zł/m2, co daje 360 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z czterech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1970 roku.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: marketów, sklepów, dyskontów znanych marek, szkół, ośrodków zdrowia, punktów usługowych. Luksusowy apartament na sprzedaż z opcją pozostawienia wszystkich widocznych na zdjęciach mebli + wyposażenia kuchni + wyposażenia łazienki. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.
Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się nowoczesnym i miłym dla oka oświetleniem w suficie. Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje ponadto funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: kuchnia + pokój dzienny + 3 sypialnie + balkon + łazienka + przedpokój. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Nasz niezależny doradca finansowy porówna oferty kredytowe wielu banków jednocześnie dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas i pomoże Ci uzyskać odpowiedni kredyt gotówkowy czy hipoteczny. Dla naszych klientów służymy pomocą w całym procesie związanym z zakupem ekskluzywnego apartamentu. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (073-83)

Kontakt:
e-mail: s.glomb@wgn.pl