slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 2 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 9 434 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2023. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 50,88 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 480 000 zł oraz położenie na II piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży bez zastrzeżeń prawnych, bez hipotek i zadłużeń, z księgą wieczystą. Luksusowy apartament na sprzedaż częściowo wyposażony. Właściciel oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego apartamentu pozostawia w cenie umeblowanie pokoju dziecięcego (o ile któraś z sypialni będzie na to przeznaczona). Rodziny posiadające samochód docenią na pewno przynależne miejsce postojowe. Luksusowy apartament na sprzedaż jest doskonale doświetlony, co zawdzięcza większym niż standardowe, siedmiokomorowym oknom. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia nie tylko najwyższy komfort i wygodę, ale również poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi).

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się estetycznie urządzonym, wytwornym wnętrzem z następującym układem: balkon + pokój dzienny + aneks kuchenny + łazienka + sypialnia + przedpokój. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu wykończone zostało na najwyższy standard z użyciem bardzo dobrych materiałów budowanych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa doskonałą lokalizacją na terenie nowego osiedla w świetnej okolicy. Do dyspozycji lokatorów jest rozległy, zielony teren rekreacyjny znajdujący się wewnątrz osiedla z placem zabaw. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje życie na imponującym poziomie w otoczeniu luksusów, wygód, komfortu i wielu udogodnień.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu zapewnia najwyższą jakość usług. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3466)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl