slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 3-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 599 000 zł i powierzchnia 90,65 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na II piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 608 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje prestiżową lokalizacją w centrum miasta oraz wiążącym się z tym ogromnym potencjałem komercyjnym. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale bowiem nadaje się na prowadzenia kancelarii, biura czy gabinetów lekarskich. Wokół znajdziemy wszystkie uroki miasta: od rozrywki przez sprawy codzienne aż po relaks (wyższe uczelnie, sklepy, restauracje, lodziarnie, szkoły, przedszkola, urzędy, szpitale, pogotowie, centra kultury, operetkę, teatr, kino, obiekty sportowe i widowiskowe, a także place i parki). Zmotoryzowani docenią garaż, a także bliskość A1, A4, drogę główną nr 88 oraz 902.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa także przepięknie odremontowanym wnętrzem z dbałością o każdy szczegół. Mamy tutaj: salon + sypialnię + przedpokój + kuchnię + jadalnię + spiżarkę + łazienkę. Warto podkreślić, że do oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przynależą dwie piwnice. Entuzjaści nowych technologii ucieszą się na położony w budynku światłowód. Właściciel dopuszcza możliwość pozostawienia wyposażenia (po negocjacjach). Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada domofon + kamery z możliwością całodobowego podglądu.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Biuro pobiera wynagrodzenie za pośrednictwo.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-348)

Kontakt:
e-mail: d.skowron@wgn.pl