slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Los Alcazares)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Los Alcazares)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Los Alcazares (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 65 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 11 335 zł/m2. Budynek o dwóch kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 736 800 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został cenionym przez naszych stałych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom wygodę i bezpieczeństwo. O to pierwsze troszczy się rozprowadzona klimatyzacja, zaś gwarancją bezpieczeństwa są solidne, antywłamaniowe drzwi. Właściciele aut z pewnością docenią parking. Dla wszystkich dużym udogodnieniem będzie z pewnością basen znajdujący się w częściach wspólnych.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje również klimatycznym wnętrzem zaprojektowanym w śródziemnomorskim stylu: taras + 2 łazienki + 2 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. Na koniec warto dodać, że oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament zachwyca także ogromnym tarasem i malowniczą lokalizacją na terenie nobilitującego i strzeżonego osiedla raptem 50 metrów od morza.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9016)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl