slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w jedenastokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 354 200 zł i powierzchnia 69,3 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na piątym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1983 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 111 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom nie tylko wysoki poziom bezpieczeństwa (domofon), ale również komfortu i wygody. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z częściowym wyposażeniem (meble łazienkowe, garderoba na przedpokoju, zabudowa kuchenna). Pozostałe elementy wyposażenia do ustalenia we własnym zakresie z właścicielem. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno parking przy budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa wygodnym rozkładem pokoi i pomieszczeń, gdzie znajdziemy: przedpokój, 3 sypialnie, łazienkę, garderobę, balkon, pokój dzienny, kuchnię. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto dodać atrakcyjną lokalizację. W zasięgu wzroku mamy apteki, przychodnie zdrowia, bankomaty, sklepy, markety, dyskonty popularnych sieci, żłobki, szkoły, przedszkola, place zabaw etc. A dla miłośników aktywnego wypoczynku obiekty sportowe i rozległe tereny zielone. Wielbiciele najnowszych technologii docenią na pewno światłowodowy internet.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym oraz komórką lokatorską. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto przestronnym i stylowo wykończonym wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).  Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Sosnowiec, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur w Polsce, „Lider Otodom 2021” dla woj. śląskiego, „Nr 1 na rynku katowickim” wg MoneyPL, „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Orły Nieruchomości” za 2021 rok.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3752)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl