slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 629 900 zł (13 998 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy z 2021 roku o trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 45 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Drugie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany została do cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się przepięknym balkonem oraz przemyślanym rozkładem pomieszczeń: aneks kuchenny + sypialnia + przedpokój + łazienka + balkon + salon. Właściciel aut ucieszą się z pobliskich miejsc postojowych na chronionym parkingu (w cenie).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ponadto estetycznie odremontowanym wnętrzem z kompletnym wyposażeniem (wszystko nowe). Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom poczucie nie tylko najwyższego komfortu (ogrzewanie podłogowe + klimatyzacja), ale i bezpieczeństwa (domofon + antywłamaniowe drzwi).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca ponadto urzekającą lokalizacją nieopodal Rynku, w bezpiecznej, spokojnej i zielonej okolicy. Blisko niezbędna infrastruktura. Rodziny posiadające samochód zainteresuje bliskość autostrady A4 i drogi DK44.

WGN zapewnia dobre, rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc specjalistów w wielu dziedzinach. Nasze zaangażowanie, wiedza i najwyższy poziom usług oparte są na ponad 30-letnim doświadczeniu w branży. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

WGN oferuje pełną, kompleksową i profesjonalną obsługę: od przygotowania nieruchomości do sprzedaży poprzez obecność na akcie notarialnym aż po przekazanie jej nowemu właścicielowi. Kupimy twoje dotychczasowe mieszkanie lub dom za gotówkę, pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i remont) oraz załatwimy dla ciebie wszelkie dodatkowe usługi potrzebne na sprzedaż lub kupna. Zajmujemy się również profesjonalnym zarządzaniem najmem – możesz więc zlecić nam pełną obsługę swojej nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-119)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl