slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 37,3 m2, lokalizacją na siódmym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 480 zł/m2. Budynek z 1972 roku o jedenastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 279 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do majętnych rodzin, a także osób starszych. To również doskonała propozycja zakupu inwestycyjnego z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Na rodziny posiadające samochód czeka miejsce na ogólnodostępnym parkingu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może imponującą lokalizacją z dogodnym dojazdem do obwodnicy i trasy szybkiego ruchu S7 w kierunku Gdańsk – Warszawa. W okolicy nie brakuje typowo miejskiej infrastruktury, tj.: szkół, uczelni, aptek, sklepów, marketów, centr handlowych etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom życie na europejskim poziomie w komfortowym wnętrzu: przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + sypialnia + balkon + pokój dzienny. Wszystkie pokoje i pomieszczenia zostały gustownie zaaranżowane w spójnym, estetycznym i ponadczasowym stylu. Za bezpieczeństwo przyszłych właścicieli i ich rodzin odpowiada domofon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Nasi doradcy kredytowi pomogą w uzyskaniu finansowania. Zapraszamy na naszą stronę www.wgn.pl. Dopuszczamy opcję zamiany i oddania w ramach rozliczenia innej nieruchomości należącej do kupującego. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podlega wciąż negocjacjom.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-453)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl