slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 40 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 16 250 zł/m2. Budynek z 2020 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 650 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności olbrzymim potencjałem inwestycyjnym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom najwyższe poczucie bezpieczeństwa, nad czym czuwa monitoring oraz całodobowa ochrona. Cena luksusowego apartamentu obejmuje widoczne na zdjęciach umeblowanie i wyposażenie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wykończony w najwyższym standardzie „pod klucz”. Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco:
– balkon;
– łazienka z wc;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją fantastyczną lokalizacją w zielonej, cichej i spokojnej okolicy (chroniony obszar „Natura 2000”), w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: bankomat + sklepy + przychodnia zdrowia + kościół + szkoła etc. Wielbicieli ruchu na świeżym powietrzu zainteresuje aż trzydzieści kilometrów ścieżek rowerowych. W częściach wspólnych osiedla znajdziemy m.in. jacuzzi, saunę, mini SPA. Na plażę spacerem dojdziemy w mniej niż 10 minut.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy zakupie luksusowego apartamentu gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13621)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl