slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe – wschód – zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład pięciu pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1944, a także imponująca cena 850 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 141 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 028 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoim przepięknie zaaranżowanym wnętrzem i oferowany jest z całym wyposażeniem. Funkcjonalny układ pokoi i pomieszczeń obejmuje:
POZIOM TRZECI:
– sypialnia;
POZIOM DRUGI:
– pomieszczenie gospodarcze;
– łazienka;
– 2 sypialnie;
POZIOM PIERWSZY:
– pokój dzienny;
– łazienka;
– jadalnia;
– kuchnia;
– korytarz;
– sypialnia.
POZIOM MINUS JEDEN:
– pomieszczenia piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł kilka lat temu kapitalny remont. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca najwyższym standardem wykończenia.  Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać fantastyczną lokalizację w przepięknej, malowniczej okolicy. Do plaży można dojść spacerem w mniej niż kwadrans. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zamieszkaj w harmonii z naturą, zapraszamy na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13627)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl