slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Krakowie (małopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, dziesięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 28,2 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Adekwatna do zastanego luksusu cena za metr kwadratowy wynosi 18 tys. zł/m2, co daje 507 600 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z jednego pokoju. Standard deweloperski.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa. Dba o to nie tylko profesjonalna ochrona i monitoring, ale także domofony. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może unikatową lokalizacją, nad Wisłą, blisko centrum. Na wyciągnięcie ręki liczne lokale usługowe, gastronomiczne, sklepy i cała infrastruktura miejska. Nie brakuje także przepięknych terenów zielonych. na terenie osiedla znajdziemy:
– stację do ładowania EV;
– myjnię ręczną;
– wózkarnię;
– rowerownię;
– dzielone dziedzińce;
– plac zabaw;
– haloterapię;
– parking podziemny.

Wisienką na torcie jest sam apartamentowiec o futurystycznym designie, w którym znajduje się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament. Nasz ekspert finansowy pomoże bezpłatnie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup tego ekskluzywnego apartamentu.  Oferta stworzona na podstawie umowy z deweloperem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-127)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl