slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kraków (okolice)

Apartament na sprzedaż Kraków (okolice)

Ekskluzywny apartament w okolicach Krakowa (małopolskie) za 465 000 złotych do sprzedaży. Dwa pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 712 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na drugim piętrze trzykondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2007 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 59 metrów kwadratowych. Wystawa okien na wschód i zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż gotowy do zamieszkania.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może znakomitą lokalizacją w otoczeniu kompletnej infrastruktury. Kameralne, ogrodzone i monitorowane osiedle. Właściciel dopuszcza negocjację ceny. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie komfortu (ogrzewanie podłogowe) oraz bezpieczeństwa.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– balkon
– sypialnia
– łazienka
– antresola
– przedpokój
– garderoba
– kuchnia
– salon.
Wysokie pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży zapewniają możliwość wydzielenia dodatkowej przestrzeni na antresolach.

Zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1332)

Kontakt:
e-mail: p.duda@wgn.pl
Tel. +48 530 712 311