slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kraków (okolice)

Apartament na sprzedaż Kraków (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Krakowa (małopolskie). Kawalerka/studio. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 248 127 zł i powierzchnia 30,16 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzy 1 pokój wykończony materiałami najlepszego sortu. Standard deweloperski. Budynek oddany zostanie do użytku w 2023 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 227 zł/m2. Oferta stworzona na podstawie umowy z deweloperem.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień zarówno komfortu, jak i bezpieczeństwa. To pierwsze zapewnia ogrzewanie podłogowe, natomiast nad bezpieczeństwem czuwa monitoring. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Właściciele aut docenią liczne, pobliskie, naziemne i podziemne miejsca postojowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż imponuje także znakomitą lokalizacją na terenie nowoczesnej inwestycji blisko centrum, a jednocześnie w sąsiedztwie nowo powstającego parku uzdrowiskowego.

Nasz ekspert finansowy pomoże bezpłatnie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-130)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl