elegancki pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kwidzyn

Apartament na sprzedaż Kwidzyn

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kwidzynie (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o czterech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym parterze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 279 tys. złotych (6 565 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 42, 5 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom, które cenią komfort, przestrzeń, elegancję i prestiż. Dużym udogodnieniem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest przynależna piwnica oraz możliwość korzystania z pomieszczenia strychowego. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
KONDYGNACJA -1: łazienka + pokój
KONDYGNACJA 0: przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + sypialnia + pokój dzienny.

W razie pytań na temat oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania a także umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną, oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4991)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl