zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Kwidzyn

Apartament na sprzedaż Kwidzyn

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kwidzynie (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 798 zł/mkw.,a także funkcjonalnym rozkładem czterech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na parterze, najlepiej w budynku trzykondygnacyjnym. Standard deweloperski. Rynek pierwotny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 512 301 złotych. Wygodny metraż 134, 89 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 2019 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z ogrodem (171 mkw.) i miejscem parkingowym (w cenie). Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na POZIOMIE NIŻEJ: spiżarnia + pokój dzienny + łazienka + pomieszczenie techniczne + aneks kuchenny
na POZIOMIE WYŻEJ: 2 pokoje + komunikacja + łazienka + sypialnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjny dla osób szukających prestiżu, swobody, komfortu, dobrych jakościowo materiałów oraz widnych wnętrz. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży zaprojektowane zostały zgodnie z najnowszymi trendami. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa doskonałą lokalizacją w pobliżu centrum. Okolica uchodzi jednak za bezpieczną i cichą.

Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4992)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl