wizualizacja prezentuje stylowy pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kwidzyn

Apartament na sprzedaż Kwidzyn

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kwidzynie (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 512 301 zł i powierzchnia 134,89 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2019 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 3 798 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z ogrodem (171 mkw.) i miejscem parkingowym (w cenie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na NIŻSZEJ KONDYGNACJI: pomieszczenie techniczne + salon + spiżarnia + aneks kuchenny + łazienka
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI: łazienka + 2 pokoje + sypialnia + komunikacja.

Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjny dla osób szukających prestiżu, swobody, komfortu, dobrych jakościowo materiałów i widnych wnętrz. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż zaaranżowane zostały zgodnie z najnowszymi trendami. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca atrakcyjną lokalizacją w pobliżu centrum. Okolica uznawana jest jednak za bezpieczną i cichą.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4992)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl