slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Legnica

Apartament na sprzedaż Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 460 tys. zł i powierzchnia 74,39 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 184 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom nie tylko najwyższy stopień wygody i komfortu, ale również bezpieczeństwa (domofon). Rodziny posiadające samochód docenią z kolei odpowiednią ilość miejsc parkingowych przy budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależną, funkcjonalną piwnicą. Ogromnym plusem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest także jego przemyślany rozkład pomieszczeń:
– aneks kuchenny,
– pokój dzienny,
– 2 sypialnie,
– łazienka z wc,
– hol wejściowy.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym rodzinom z uczącymi się dziećmi lub osobom, które chcą mieszkać w zielonej, bezpiecznej okolicy, a jednocześnie w sąsiedztwie tętniącego życiem serca miasta. W okolicy znajdziemy liczne markety, galerie handlowe, przychodne lekarskie, szkoły i sklepy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje fantastycznie odremontowanym i klimatycznym wnętrzem. Długą list ę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż zamyka słoneczny taras + przynależny ogród. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

W razie wszelkich pytań (luksusowy apartamentu na sprzedaż, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na jego zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6011)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl