slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Estepona, Marbella)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Estepona, Marbella)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Sol, Estepona, Marbella (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 15 840 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2020. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 80 m2. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 267 200 zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany jest do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim komfortowym i zaprojektowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem, na które składają się:
– pokój gościnny;
– 2 łazienki;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w sąsiedztwie niezbędnej do codziennego życia infrastruktury. Znajdziemy tu między innymi: supermarkety + restauracje + punkty usługowe + banki + apteki + mniejsze sklepy. Osoby lubiące aktywny wypoczynek docenią:
– miejskie centrum sportowe;
– klub tenisowy.
Nowi lokatorzy będą mieli dostęp do miejsc parkingowych, magazynu, a także parkingu dla rowerów. Na dzieci czeka plac zabaw z wieloma atrakcjami.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentację wcześniej wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7492)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl