widok od strony basenu na ekskluzywne osiedle, gdzie znajduje się oferowany do sprzedaży luksusowy apartament Hiszpania (Costa del Sol, Estepona, Marbella)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa del Sol, Estepona, Marbella)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol, Estepona, Marbella (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2020, a także imponująca cena 1,188 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 80 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 14 850 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 sypialnie + pokój dzienny + 2 łazienki. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w korzystnej lokalizacji w pobliżu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury:
– punkty usługowe
– supermarkety
– banki
– restauracje
– apteki.
Osoby lubiące aktywny wypoczynek docenią klub tenisowy + miejskie centrum sportowe. Nowi lokatorzy będą mieli dostęp do miejsc parkingowych w piwnicy, magazynu oraz parkingu dla rowerów. Dzieci będą się świetnie bawić w strefie zabaw na ogrodzonym terenie.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentację wcześniej wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7492)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl