2-poziomowy salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien na wszystkie cztery strony świata. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Kamienica z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 499 tys. złotych (2 772 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 180 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w pobliżu parku, szpitala, kościoła, aptek, przedszkoli, szkół, sklepów etc. Okolica uważana jest za wyjątkowo bezpieczną, cichą i spokojną. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (domofon, klimatyzacja, zmiękczacz wody). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: taras + 2 pomieszczenia piwniczne + garderoba + antresola + łazienka + pralnia + spiżarnia + kuchnia + 2 pokoje + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaaranżowany na 2 poziomach z przepięknym tarasem, antresolą i kominkiem. Polecam ten ekskluzywny apartament do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji kupna-sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3630)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl