kameralne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o 5 kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 2 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, I piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 339 000 złotych (6 780 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 50 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim atrakcyjnym wnętrzem, komfortem, elegancję i prestiżem. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią miejsce postojowe w garażu podziemnym. Praktycznym rozwiązaniem dla wszystkich jest natomiast komórka lokatorska. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: pokój dzienny + kuchnia + sypialnia + łazienka + przedpokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z meblami w zabudowie. Wszystkie pokoje i pomieszczenia zaprojektowano w nowoczesnym designie.

Luksusowy apartament na sprzedaż urzeka również swoja malowniczą lokalizacją, w zacisznej okolicy, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Wokół dużo terenów zielonych. Na wyciągnięcie ręki niezbędna infrastruktura: supermarkety, szkoły, przedszkola, restauracje. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany rodzinom z dziećmi. Więcej informacji na temat tego luksusowego apartamentu na sprzedaż udzielę mejlowo oraz w czasie prezentacji. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3648)

Kontakt:
e-mail: t.krasinska@wgn.pl