po lewej salon, po prawej aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjną kamienicę oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 64,7 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 869 zł/m2, co daje 315 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z czterech pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w wyjątkowo znakomitej lokalizacji. Na wyciągnięcie ręki mam szkoły, sklepy, parki i pocztę. Właścicieli aut ucieszą liczne miejsca parkingowe. Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Nad bezpieczeństwem wszystkich lokatorów czuwa domofon przed wejściem.

Luksusowy apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZY POZIOM: pomieszczenia piwniczne
WYŻSZY POZIOM: korytarz + garderoba + aneks kuchenny + łazienka z wc + 2 pokoje + sypialnia + salon. Więcej informacji na temat tego oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu udzielę w czasie prezentacji. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3654)

Kontakt:
e-mail: a.seternus@wgn.pl