stylowo wykończone wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 55 m2, lokalizacją na parterze piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe – zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 436 zł/m2. Budynek z 1989 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 299 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż do uzgodnienia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca doskonałą lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury: placów zabaw dla dzieci, przedszkoli, szkół i sklepów. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: przedpokój + wc + łazienka + aneks kuchenny + 2 sypialnie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z częścią umeblowania i wyposażoną kuchnią. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoim bogatym, eleganckim i przestronnym wnętrzem z balkonem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, a w szczególności rodzin z dziećmi albo osób starszych. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1867)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl