slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 49,92 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północnym i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 011 zł/m2. Budynek o 6 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 350 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoim eleganckim, komfortowym oraz prestiżowym wnętrzem z praktycznym podziałem na pokoje i pomieszczenia: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + przedpokój + balkon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia nowym właścicielom najwyższy stopień komfortu (klimatyzacja) oraz bezpieczeństwa (monitoring + domofon). Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu obejmuje całe wyposażenie (z wyjątkiem TV).

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w atrakcyjnej, spokojnej lokalizacji, nieopodal parku, sklepów, marketów, przedszkoli, szkół i placów zabaw dla dzieci. W okolicy znajdziemy także kościół i parking (opcja zakupu/dzierżawy miejsca parkingowego w garażu podziemnym w budynku). Na Rynek można dojść w 10 minut spacerem. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksa notarialna + wpisy do księgi wieczystej + obsługa transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Polkowice ul. Słubicka 5C. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3951)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl