slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na trzecim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, czterokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 76,57 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 963 zł/m2, co daje 380 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności urzekającą lokalizacją z szybkim dojazdem do centrum. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy: urzędy, centrum opieki zdrowotnej, szkołę, przedszkole, sklepy etc. W okolicy nie brakuje również przepięknych terenów zielonych doskonałych pod weekendowe spacery. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością miejsca parkingowe przy budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym, pracującym małżeństwom z uczącymi się dziećmi. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od przekroczenia progu jasnym, widnym, przestronnym oraz odremontowanym wnętrzem. Znajdziemy tu: pomieszczenie gospodarcze, przedpokój, łazienkę z wc, 2 sypialnie, kuchnię, pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6062)

Kontakt:
e-mail: a.bonifaczuk@wgn.pl