slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 335 tys. zł (4 786 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż o trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 70 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Drugie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoją fantastyczną lokalizacją w pobliżu bogatego zaplecza handlowo-usługowo-edukacyjnego (przedszkola, szkoły, sklepy). Rodziny z małymi dziećmi docenią na pewno place zabaw oraz rozległe tereny zielone idealne pod długie spacery. Luksusowy apartament na sprzedaż gustownie odremontowany z dbałością o każdy detal. Warto zaznaczyć, że wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest przepięknie wyposażone. Właściciele aut mają możliwość parkowania na ogrodzonej posesji. Dużym udogodnieniem jest również pomieszczenie piwniczne + komórka lokatorska.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoim gustownie wystylizowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem:
– 2 sypialnie;
– salon;
– łazienka z wc;
– aneks kuchenny;
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko wysoki stopień bezpieczeństwa (szyfrowany domofon), lecz także wygody. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego ekskluzywnego apartamentu, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie za prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-403)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl