slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 73,92 m2. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7,9 tys. zł/m2, co daje 583 968 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z trzech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2023 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca fantastyczną lokalizacją na terenie prestiżowej, inwestycji apartamentowej. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany w nowoczesnym designie: przedpokój + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + salon. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe (dodatkowo płatne 49 tys. zł). Wszystkim na pewno przydadzą się funkcjonalne komórki lokatorskie (również dodatkowo płatne 9,9 tys. zł). Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

WGN pomaga bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu, a przy transakcji zakupu gwarantuje obsługę notarialną. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3673)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl