slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Kwidzyn

Apartament na wynajem Kwidzyn

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Kwidzynie (pomorskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 1 400 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na III piętrze 3-kondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje 2 pokoje o łącznej powierzchni 35,96 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Ekskluzywny apartament do wynajmu oddany do użytku w 2018 roku. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca nowocześnie zaprojektowanym wnętrzem o następującym rozkładzie pomieszczeń:
– salon;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– łazienka;
– przedpokój.

Luksusowy apartament do wynajmu na zasadach najmu okazjonalnego przez co najmniej 12 miesięcy dla osób bez zwierząt. Ekskluzywny apartament na wynajem kompletnie wyposażony. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu jest na pewno praktyczna komórka lokatorska. W poczet zalet tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu koniecznie należy dodać prestiżową lokalizację na terenie elitarnej inwestycji deweloperskiej, tuż przy parku miejskim.

W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zapytaj i umów się na prezentację. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5582)

Kontakt:
e-mail: chomicka.wieslawa@gmail.com