zaprojektowane w klasycznym stylu, wytworne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 220 000 złotych. Powierzchnia 55,4 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 3 971 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 3 pokoje. II piętro w 11-kondygnacyjnym wieżowcu. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 1970 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży odremontowany (wymieniono m.in. instalację elektryczną oraz wstawiono nowe, plastikowe okna). Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– przedpokój
– salon
– balkon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc

Ekskluzywny apartament na sprzedaż kompletnie umeblowany. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup), zadzwoń i zapytaj oraz umów się ze mną na prezentację ekskluzywnego apartamentu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-36)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl

x (x)