nowoczesny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Docenią to najbardziej wymagający klienci, którzy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 249 500 złotych. Powierzchnia 57 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 4 377 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 3 pokoje. IV piętro w 9-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Rok budowy – 1980.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– loggia

Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców tego luksusowego apartamentu na sprzedaż stoją solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe najwyższej klasy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży po kapitalnym remoncie, kompletnie umeblowane wraz ze sprzętem AGD.

Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w pobliżu wielu punktów usługowo-handlowych, szkoły, przedszkola, przychodni lekarskiej etc. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Szczegółowe informacje w biurze.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1647)

Kontakt:
e-mail: e.oles@wgn.pl

x (x)