slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Lublin

Apartament na sprzedaż Lublin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Lublinie (lubelskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 6-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 690 000 zł i powierzchnia 102 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na III piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2005 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 765 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim luksusowym, 2-poziomowym wnętrzem z praktycznym rozkładem pomieszczeń:
PARTER: salon + balkon + aneks kuchenny + pokój + łazienka;
PIĘTRO: 2 sypialnie + garderoba.
Luksusowy apartament na sprzedaż z opcjonalnym wyposażeniem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwnicznym.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją fenomenalną lokalizacją blisko centrum. Na wyciągnięcie ręki sklepy, paczkomaty, place zabaw, kościoły, przedszkola, szkoły publiczne oraz prywatne, uczelnie wyższe, punkty usługowe, szpital, przychodnie zdrowia, galerie handlowe etc. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do tras ekspresowych S17 oraz S19. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zapraszamy do kontaktu i na prezentację. Na prezentacji poprosimy o podpisanie karty przekazania danych nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu oraz złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-661)

Kontakt:
e-mail: d.tupaj@wgn.pl