slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 650 000 zł (8 678 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w wysokim budynku z 2016 roku o 13 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 74,9 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. VII piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym miejscem postojowym w garażu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoim nowocześnie zaaranżowanym w jasnych kolorach wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją blisko centrum. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd na trasę Unii Europejskiej, a z niej na drogę S7 w kierunku Warszawa – Gdańsk. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu zamożne osoby lubiące aktywny wypoczynek: rower, biegi, spacery. Dużą zaletą dla rodzin z małymi dziećmi jest pobliski, zamknięty plac zabaw, a także przedszkola i szkoły. Nieopodal kościół oraz znakomicie rozwinięta infrastruktura usługowa: dyskonty znanych marek, markety, centra handlowe, siłownie, multikina, sklepy, drogerie, solaria, zakładu usługowe etc. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa domofon.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon;
– 2 sypialnie;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– łazienka;
– wc;
– przedpokój.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne na poziomie -1 (dodatkowo płatne). Zmotoryzowanych ucieszy z kolei miejsce postojowe w hali garażowej na poziomie 0 (dodatkowo płatne). Do ceny zakupu luksusowego apartamentu należy doliczyć koszty notarialne.

Już dziś umów się na prezentację. Z nami cała transakcja jest bezpieczna, nasze biuro wszystko sprawdza i przygotowuje dokumenty do aktu notarialnego – Ty jako kupujący niczym się nie martwisz. Potrzebujesz pomocy z finansowanie – nasz ekspert już dziś wyliczy Twoją zdolność kredytową i zaproponuje odpowiednią ofertę.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-443)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl