slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Lublin

Apartament na sprzedaż Lublin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Lublin (lubelskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 670 tys. zł (7 204 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1993 roku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 93 m2, na której zaaranżowano pięć pokoi. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na cztery strony świata i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wciąż pozostaje do uzgodnienia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszej prezentacji elitarną lokalizacją w pobliżu centrum miasta z bogatą infrastrukturą: targ warzywny + sklepy + szkoła + plac zabaw + supermarkety + przedszkole. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z komórką lokatorską. Amatorów aktywnego wypoczynku ucieszy na pewno pobliski las ze ścieżkami rowerowymi i spacerowymi oraz znany zalew. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie są urządzone i wyposażone (w cenie). Rodziny posiadające samochód z pewnością docenią garaż + miejsce postojowe na parkingu za szlabanem (dodatkowo płatne).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje także swoim zadbanym i komfortowym wnętrzem obejmującym następujące pomieszczenia i pokoje: łazienka z wc + 4 sypialnie + pokój dzienny + przedpokój + kuchnia. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Karty Przekazania Danych Nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu i złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-416)

Kontakt:
e-mail: d.tupaj@wgn.pl