slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Lublin (okolice)

Apartament na sprzedaż Lublin (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Lublina (lubelskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 415 tys. zł i powierzchnia 52 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ – południe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2003 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 981 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje wyjątkową lokalizacją w pobliżu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: sklepów, placów zabaw, parków, cukierni, żłobków, przedszkoli, punktów usługowych. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Lublina w około piętnaście minut. Okolica uchodzi za niezwykle bezpieczną, spokojną i cichą. Wokół dużo zieleni.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym parom lub rodzinom z dzieckiem. Sporym udogodnieniem jest przynależna piwnica. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także przestronnym, praktycznym i estetycznie urządzonym wnętrzem:
– przedpokój;
– łazienka;
– kuchnia;
– sypialnia;
– balkon;
– pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Na prezentacji poprosimy państwa o podpisanie karty przekazania danych nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu oraz złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-694)

Kontakt:
e-mail: k.bogucinska@wgn.pl