slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Mazury

Apartament na sprzedaż Mazury

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 48,8 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 430 zł/m2. Budynek z 1976 roku o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 265 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności estetycznie zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem:
– przedpokój;
– aneks kuchenny;
– łazienka z wc;
– salon;
– 2 sypialnie.
Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje częściowe umeblowanie/wyposażenie. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy funkcjonalne pomieszczenie piwniczne + udział w budynku gospodarczym, który można zaadoptować na garaż.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe) i komfortu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją fenomenalną lokalizacją w pobliżu:
– parkingu;
– sklepów;
– placów zabaw;
– obiektów kultu religijnego;
– szkół.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym klientom, którzy oczekują życia na światowym poziomie w otoczeniu prestiżu, luksusów, wygód i perfekcyjnie odremontowanych wnętrz.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3906)

Kontakt:
e-mail: elk@wgn.pl