slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2022 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na III piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 600 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 42 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia oczarowuje już od pierwszej prezentacji swoją lokalizacją w nowoczesnym budownictwie, przepięknym tarasem, balkonem oraz przynależnym miejscem postojowym. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje klimatycznym, komfortowym i w pełni umeblowane/wyposażonym wnętrzem:
– salon;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– taras;
– łazienka z wc.

Ekskluzywny apartament na wynajem oferuje swoim domownikom zapierające dech w piersiach widoki na tereny zielone. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje ponadto wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada ochrona + monitoring. Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w pobliżu rozwiniętej infrastruktury: sklepów, dyskontów, punktów usługowych etc. Lokalizacja zapewnia dogodne połączenie z centrum. Okolica uchodzi za cichą, bezpieczną oraz spokojną.

Luksusowy apartament do wynajęcia urządzony ze smakiem w loftowym klimacie, bardzo ciepły i słoneczny z uwagi na dużą liczbę okien. Ekskluzywny apartament do wynajmu doskonały dla par. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13919)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl