nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży na Mazurach

Apartament na sprzedaż na Mazurach

Luksusowy apartament siedmiopokojowy na Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 899 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na pierwszym oraz drugim piętrze, w dwukondygnacyjnym budynku z 2011 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 232 metrów kwadratowych. Cena ekskluzywnego apartamentu do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Luksusowy apartament wykończony w najwyższym standardzie, z klimatyzacją i wykończony z najlepszych gatunkowo materiałów. W cenie wliczone już zostały wszystkie stałe zabudowy. Luksusowy apartament może być ogrzewany za pomocą pieca na ekogroszek, pieca olejowego, kominka z płaszczem wodnym. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA -1: kotłownia
KONDYGNACJA 0: salon + 2 sypialnie + część jadalniana + hol + kuchnia + łazienka
KONDYGNACJA 1: 4 sypialnie + suszarnią + garderoba + pralnia + pokój kąpielowy.

Ekskluzywny apartament gotowy od razu do zamieszkania. Kupuj bezpiecznie – kupuj za pośrednictwem licencjonowanego pośrednika – nr licencji zawodowej 18950. WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. (079-2082)

Kontakt:
e-mail: skowronska@wgn.pl
Tel. +48 506 123 200