na zdjęciu stylowy salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Luksusowy apartament trzypokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 247 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze, w dwukondygnacyjnym budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 49 metrów kwadratowych. Cena ekskluzywnego apartamentu do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Ekskluzywny apartament dedykowany rodzinom z dziećmi oraz osobom w podeszłym wieku. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament znajduje się w centrum, w otoczeniu pełnej infrastruktury ze szkołami, licznymi sklepami itp. Do ekskluzywnego apartamentu przynależy piwnica oraz niewielkie ogród. Luksusowy apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Ekskluzywny apartament po generalnym remoncie.

Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 21 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnego apartamentu. (170-1291)

Kontakt:
e-mail: maciej.brzozowski@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 531 570 780