nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Luksusowy apartament trzypokojowy nad morzem (zachodniopomorskie) za 1,7593 mln złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na czwartym piętrze, w pięciokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 77,57 metra kwadratowego. Ekspozycja okien w kierunkach północ – południe – zachód.

Ekskluzywny apartament poszczycić się może niebywale dużym potencjałem, który można wykorzystać jako dochodową inwestycja pod wynajem. Co więcej, w ekskluzywnym apartamentowcu będą działać profesjonalne firmy operatorskie zajmujące się wynajmem. Luksusowy apartament wykończony w niecodziennie wysokim standardzie materiałami najlepszego sortu.

Nie mniej ekskluzywny jest sam apartamentowiec. W jego podziemiu mieści się hala garażowa z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi, a także pomieszczenia SPA. Wraz z luksusowym apartamentem istnieje możliwość zakupu dodatkowej komórki lokatorskiej oraz miejsca postojowego w garażowej hali (oba dodatkowo płatne). Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco: salon + korytarz + balkon + łazienka + 2 sypialnie + kuchnia + taras. Duża zaletą luksusowego apartamentu jest również jego atrakcyjna lokalizacja przy bulwarze, w pierwszej linii od morza. nieopodal prestiżowego hotelu z pełnym zapleczem SPA i basenami. Powyższe informacje o ekskluzywnym apartamencie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich weryfikację. (067-634)

Kontakt:
e-mail: chlebanowski@wgn.pl
Tel. +48 608 621 626