elegancki salon w ekskluzywnym apartamencie w okolicach Szczecina na sprzedaż

Apartament na sprzedaż w okolicach Szczecina

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie) za 439 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na pierwszym piętrze, w trzykondygnacyjnym budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu to 78,3 metra kwadratowego. Luksusowy apartament poszczycić się może niebywale atrakcyjną lokalizacją w spokojnej i zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przynależnym i otwierany pilotem garażem (dodatkowo płatne 30 tys. zł) oraz komórką lokatorską (pow. 15 m2). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie prezentuje się następująco: salon + przedpokój + taras + łazienka z wc + kuchnia + sypialnia + jadalnia + pokój. Luksusowy apartament zaprojektowany i urządzony w nowoczesnym stylu, wysokim standardzie i przy użyciu tylko najlepszej klasy materiałów. Przed budynkiem znajduje się parking dla mieszkańców. Luksusowy apartament na sprzedaż z kompletnym umeblowaniem.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z ok. 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu. (170-1296)

Kontakt:
e-mail: a.noga@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 733 570 780