nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie nad morzem na sprzedaż

Apartament na sprzedaż nad morzem

Ekskluzywny apartament dwupokojowy nad morzem (zachodniopomorskie) za 365 718 złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na drugim piętrze, w trzykondygnacyjnym budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 39,2 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na wschód. Luksusowy apartament do sprzedaży z możliwością zakupu indywidualnego miejsca parkingowego na monitorowanym terenie.

Ekskluzywny apartament o dużym potencjale, który można wykorzystać na dochodową lokatę kapitału albo inwestycję pod wynajem. Luksusowy apartament posiada odrębną księgę wieczystą i udział we własności gruntu. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest zaawansowany system monitoringu w ciągach komunikacyjnych oraz na parkingach zewnętrznych.

Ekskluzywny apartament został wykończony w najwyższym standardzie „pod klucz”, ale bez umeblowania. Tylko najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Możliwość zakupu ekskluzywnego apartamentu z wyposażeniem zgodnie z wybranym pakietem aranżacji. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie prezentuje się następująco: salon + łazienka z wc + aneks kuchenny + sypialnia + balkon.

Atrakcyjna, unikatowa lokalizacja 200 metrów od plaży to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu. To miejsce uznawane jest za jedno z najpiękniejszych w pasie całego wybrzeża środkowego. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (067-646)

Kontakt:
e-mail: chlebanowski@wgn.pl
Tel. +48 608 621 626