po lewej salon, po prawej kuchnia w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Krakowie

Apartament do sprzedaży w Krakowie

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Krakowie (małopolskie) za 349 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na czwartym piętrze, w pięciokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu to 52 metry kwadratowe. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z całkowitym umeblowaniem (w cenie).

Długą listę zalet ekskluzywnego apartamentu otwiera atrakcyjna lokalizacja, w spokojnej, zielonej okolicy, blisko sklepów, szkół, przedszkoli, aptek, banków itp. Wnętrze luksusowego apartamentu wyróżnia się nowoczesnym designem, który podkreśla między innymi LED-owe oświetlenie. Do ekskluzywnego apartamentu przynależy piwnica.

Ekskluzywny apartament po generalnym remoncie, kiedy to położono nową instalację elektryczną, hydrauliczną, parapety, zamontowano nowe kaloryfery, wstawiono nowe drzwi, pomalowano ściany, a na podłodze położono terakotę. Dzisiaj luksusowy apartament wykończony jest na tip-top, w niesłychanie wysokim standardzie.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu tworzą:
– kuchnia
– przedpokój
– salon
– łazienka
– 2 sypialnie

Pomagamy w pozyskaniu kredytu na zrealizowanie inwestycji. Zapraszamy na prezentacje luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stornie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-58)

Kontakt:
e-mail: k.stopa@wgn.pl
Tel. +48 794 002 710
Tel. +48 535 741 262