widok z tarasu na morze przy luksusowym apartamencie do sprzedaży

Apartament na sprzedaż nad morzem

Ekskluzywny apartament typu studio nad morzem (zachodniopomorskie) za 428 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu to 23,2 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na północ. Luksusowy apartament całkowicie wykończony oraz wyposażony.

Ekskluzywny apartament wyróżnia się niebywale atrakcyjną lokalizacją w pierwszej linii od morza, przy promenadzie. Z okien oraz balkonu rozpościera się imponujący widok na morze. Nieopodal znajduje się czterogwiazdkowy hotel z pełnym zapleczem SPA i basenami., obiekty sanatoryjne i rehabilitacyjne z pełnym zapleczem SPA, basenami i termami w klimacie Morza Martwego.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie prezentuje się następująco: salon/sypialnia + przedpokój + aneks kuchenny + balkon + łazienka. Ekskluzywny apartament typowo inwestycyjny z 23% VAT w cenie. Ekskluzywny apartament na sprzedaż w standardzie „pod klucz”. W kondygnacji podziemnej mieści się hala garażowa z miejscami postojowymi, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia SPA. W budynku na parterze znajduje się recepcja. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich weryfikację. (067-683)

Kontakt:
e-mail: chlebanowski@wgn.pl
Tel. +48 608 621 626