nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży w Szczecinie

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Luksusowy apartament czteropokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 495 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2004 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 92,42 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na północny zachód. Ekskluzywny apartament znajduje się w niezwykle atrakcyjnej, unikalnej lokalizacji blisko Puszczy Bukowej. W sąsiedztwie pełna infrastruktura w postaci szkół, przedszkoli, placów zabaw, szpitala, przychodni zdrowia, sklepów, centrum handlowego a nawet prestiżowego pola golfowego.

Luksusowy apartament ekonomiczny w utrzymaniu. Mocnym atutem ekskluzywnego apartamentu jest na pewno możliwość dokupienia podziemnego garażu (ok. 16,5 m2). Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM 1: salon + wc + aneks kuchenny
POZIOM 2: łazienka + 3 pokoje

Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu. Luksusowy apartament gotowy do wprowadzenia się nowych lokatorów. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament, umowa najmu, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę. Wielu naszych klientów pochodzi z polecenia. Zapraszamy do współpracy.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin Prawobrzeże, ul. Rydla 50 CH HELIOS.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (206-29)

Kontakt:
e-mail: e.syrenicz@wgn.pl
Tel. +48 91 307 93 93
Tel. +48 793 523 333