stylowe wnętrze pokoju gościnnego w luksusowym apartamencie do sprzedaży nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż w nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 640 000 zł i powierzchnia 68,4 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na III piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2009 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 357 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z dwóch poziomów (trzecia i czwarta kondygnacja budynku). Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może unikatową lokalizacją nad morzem, zaledwie 70 m od plaży. W pobliżu kawiarnie, restauracje, baseny, SPA. Z okien rozpościera się imponujący widok na morze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niezwykle słoneczne, widne i jasne:
POZIOM 1:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka z wc
– 3 balkony
POZIOM 2:
– pokój
– wc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z umeblowane i wyposażeniem w sprzęt AGD i RTV. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa nowoczesny monitoring. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano liczne, ogólnodostępne miejsca postojowe. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (067-815)

Kontakt:
e-mail: mielno@wgn.pl