słoneczne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie)). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 107,25 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – wschód – zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 282 zł/m2. Budynek z 2010 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 781 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z garażem (dodatkowo płatne 30 tys. zł) oraz pomieszczeniem gospodarczym (dodatkowo płatne 15 tys. zł).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się nobilitującą lokalizacją na terenie monitorowanego i zamkniętego osiedla z portiernią. W pobliżu znajdziemy lubianą przez mieszkańców galerię handlową, wiele szkół, przedszkoli etc. Okolica uchodzi za wyjątkowo zieloną. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje stałe wyposażenie, jak np. wyposażenie sauny + wyposażenie łazienek + stałe zabudowy regałów + klimatyzację + stałe zabudowy szaf + kompletne umeblowanie kuchni wraz z wysokiej klasy sprzętem AGD.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: taras + wc + łazienka z wc + pomieszczenie gospodarcze + hol + kuchnia + pokój dzienny + 3 sypialnie. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowane w nowoczesnym designie i z zachowaniem najdrobniejszego detalu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się oryginalnością, funkcjonalnością i starannością wykonania. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie Sprawdzisz ofertę banków.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5363)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl