slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż w nad morzem (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 559 tys. zł i powierzchnia 27 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 20 704 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych stałych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się nowoczesnym wnętrzem o praktycznym układzie: taras + przedpokój + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + sypialnia + pokój dzienny. Zmotoryzowani docenią liczne miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży bogato wyposażony. Do niewątpliwych atutów tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży koniecznie należy dodać zaprojektowane designerskie wnętrze. Luksusowy apartament do sprzedaży mieści się na prestiżowym, ogrodzonym terenie zaledwie kilka minut spacerem od plaży. Wokół sosnowy las. Cisza i spokój.

Więcej ciekawych ofert znajdziesz na WGN.pl. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji oraz pomoc notarialną. Więcej informacji chętnie udzielimy drogą mejlową.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-26030)

Kontakt:
e-mail: w.szkrawan@wgn.pl