slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Legnica

Apartament do wynajęcia Legnica

Luksusowy apartament do wynajmu w Legnicy (dolnośląskie). 1 pokój / studio / kawalerka. Funkcjonalny rozkład, najlepszej jakości materiały wykończeniowe  gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na II piętrze z korzystną ekspozycją okien na południowy wschód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 650 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 38 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca swoim komfortowym wnętrzem ze słonecznym balkonem. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń obejmuje:
– salon/sypialnię;
– aneks kuchenny;
– łazienkę;
– przedpokój.

Luksusowy apartament na wynajem imponuje prestiżową lokalizacją na ogrodzonym terenie z bramą otwieraną pilotem. W zasięgu wzroku znajdziemy szkoły, markety, sklepy, punkty usługowe oraz rozległe tereny zielone. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum, na drogę S3, autostradę A4, a także do większych miast regionu. Ekskluzywny apartament do wynajęcia kompletnie umeblowany. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 1 650 zł. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt mejlowy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6156)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl