slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 918 400 zł (8 200 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2022 roku o 4 kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 112 m2, na której zaaranżowano 4 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Korzystna ekspozycja okien na południowy zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży typu „premium” poszczycić się może fantastycznym, przestronnym i nowoczesnym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: łazienka z wc + łazienka + wc + kuchnia + garderoba + 2 pomieszczenia gospodarcze + salon + 3 sypialnie + balkon. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają najwyższego standardu, komfortu, elegancji oraz nowoczesnych rozwiązań.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje w pierwszej kolejności swoją lokalizacją w sąsiedztwie pełnej bazy handlowo-usługowej. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim lokatorom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa monitoring. Dodatkowym atutem jest na pewno ogrodzony teren. Rodziny posiadające samochód docenią podziemny garaż (dodatkowo płatne). Mocną zaletą są także pomieszczenia gospodarcze w podziemiu i przy lokalu (również dodatkowo płatne). Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje również najwyższy standard, o co troszczy się m.in. ogrzewanie podłogowe, wentylacja grawitacyjna, światłowód etc. Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w eksploatacji.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Przyszły właściciel zwolniony jest także z konieczności zapłaty podatku PCC. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Więcej ciekawych ofert nawww.wgn.pl. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę banków.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5411)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl