slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, sześciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 28 551 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2017. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 49 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,399 mln zł oraz położenie na trzecim piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż przepięknie i z wyczuciem dobrego smaku wykończony oraz gustownie umeblowany. Na właścicieli aut czeka miejsce w garażowej hali. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert ciekawą lokalizacją na terenie prestiżowej inwestycji w unikatowej okolicy. Tu bije serce Gdańska, tu znajdują się jego największe atrakcje, jak: dźwig Żuraw, pomnik Neptuna, Teatr Wybrzeże i Szekspirowski, Galeria Miejska, Filharmonia Bałtycka itp. Okolica bogata w punkty usługowe, wykwintne restauracje, centra handlowe, sklepy, przychodnie zdrowia. Rodziny z małymi dziećmi docenią pobliskie szkoły, place zabaw oraz przedszkola. Niezwykle imponująco prezentuje się samo osiedle, w którego częściach wspólnych znajdziemy:
– taras z roślinnością;
– rowerownię;
– saunę;
– klub fitness;
– salę klubową;
– bibliotekę.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z praktyczną komórką lokatorską (w cenie). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także zapierającym dech w piersiach widokiem na Motławę. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: aneks kuchenny + łazienka + korytarz + salon + balkon + sypialnia. Przy transakcji zakupu tego ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1203)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl